Kerkük Dünya 5’ten Büyüktür Dedi

Kerkük Dünya 5’ten Büyüktür Dedi

UDEF’in organizasyonu ile bu yıl 41 farklı ülkede gerçekleştirilen 11. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın Kerkük  etabı renkli görüntülere sahne oldu.


İmamı Azam Üniversitesi öğrencisi Usame Altun’un Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda sahne performanslarını sergileyen misafir öğrenciler; Türkmen Folklorü, ilahiler, şiir dinletileri ve yöresel yemek tanıtımları ile programa renk kattı.

Irak Türkmen Adalet Partisi Genel Başkan Enver Bayraktar, Irak Türkmen Fatih’in Torunları Derneği Başkanı Can Halil Kasap, UDEF Temsilcisi Mehmet Evran, Irak Din Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Muhaffak İzzettin Kassam, Irak İslami Liseler Baş Müfettişi İhsan Hürmüzlü, çok sayıda bürokrat ve basın mensubunun katılığı program, İmamı Azam Üniversitesi öğrencisi Ömer Muhammed’in kara kalem çalışmaları sergisinin gezilmesi ile son buldu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 235px;}