9. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nda Dev Final

9. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nda Dev Final

Bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Buluşması,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı final programı ile sona erdi. 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve bünyesinde yer alan 52 dernek ve 25 Temsilcilik tarafından düzenlenen 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın finali TÜGVA ile birlikte organize edildi. 7 farklı ülke ve 43 şehirde yapılan etkinliklerin ardından İstanbul Sinan Erdem Spor Kompleksi’nde düzenlenen finale uluslararası öğrencilerin sahne şovları damga vurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda siyasi ve bürokratın katıldığı program, vatandaştan da büyük ilgi gördü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasıyla sona eren finalde dünyaya birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://uluslararasiogrencibulusmasi.com/wp-content/uploads/2020/01/13-uob-background.png);background-color: rgba(252,252,252,0.82);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 235px;}